Urban Style Chelsea holínky FL-73

Chelsea holínky Holínky, to už dávno není jen pracovní obuv. Tyto chelsea holínky jsou jasnou volbou do deštivého podzimu. Budete stylová a vaše nohy budou stále v suchu. Na...
Doporučená nabídka DnesObouvam.cz

Skladem • Více variant29 Kč98 % • 1 831 recenzíDalší informace

Barva
černá
Zateplené

• , zakoupeno v DnesObouvam.cz

Dnes jsem holínky vyzkoušela v terénu. Mám širší nohu a holínky mi sedí perfektně. Maximální spokojenost.

• Do deště ideální.

Objednávala jsem velikost 38, sedí přesně , kvalitní zpracování, v dešti se v nich chodí naprosto skvěle.

Barva
černá
Zateplené

Chelsea holínky

Holínky, to už dávno není jen pracovní obuv. Tyto chelsea holínky jsou jasnou volbou do deštivého podzimu. Budete stylová a vaše nohy budou stále v suchu. Na vnější i vnitřní straně mají gumovou vsuvku pro snazší obutí.

• Typ zapínání: nazouvání
  • Materiál: Svršek: syntetika, Podšívka: syntetika, Podešev: syntetika